Спогади місяця #8: Серпень

Серпень проминув, наче короткий пообідній сон, який накотився хвилями в полудневу спеку і відніс з собою в далекий казковий світ. І розплющивши очі від вечірньої осінньої прохолоди, не можеш збагнути чи всі ті чарівні видива були справжніми, а чи лиш витвором підсвідомості.

IMG_3982r

IMG_5671-Editr

Кажуть, хто не читає книг, той проживає лише одне життя. Те саме можна сказати про подорожі. Вливаючись в буденне життя країни, водночас отримуєш шанс зазирнути в якийсь з паралельних всесвітів. В ньому ти змалечку живеш на березі затоки з синіми фйордами, смакуєш інжир та гранати з дерев в саду, милуєшся зорепадами в теплі серпневі ночі і дружиш з черепахами з оливкового гаю. Там повсюди ростуть пальми і квітучі дерева, скелясті пагорби нависають прямо над маленькими затишними поселеннями і завжди чути звуки моря.

IMG_4136r

IMG_4681r IMG_4129r

IMG_4853r

sunset landscape in mountains

IMG_4683r IMG_4631r

IMG_5630-Edit-2rr

IMG_4652r turtle on grass in park

IMG_5870r

Є там, звісно, і величні гірські вершини, які невидимими чарами манять до себе. Вітри щодня омивають їх кам’янисті схили хмарами, щоб в сонячну погоду вони могли милуватися своїм відображенням в глибоких дзеркалах гірських озер. Здається, жодна сила в світі не здатна здолати цих скелястих велетнів. Та самі вони з повагою розступаються, даючи шлях вузенькій річці з небесно-блакитною водою, і стрімкими схилами гордо захищають своє дитя.

IMG_6146r

IMG_6802r

misty landscape in mountains of Dinaric Alps in Durmitor National Park in rainy day

IMG_6301r

misty landscape in mountains of Dinaric Alps in Durmitor National Park in rainy day

Та головним героєм в цьому всесвіті є море. Його неосяжна блакить чарує шумом хвиль, що розбиваються об скелястий берег, відблисками води у променях сонця, невгамовним настроєм приливів під час повного місяця і легким дотиком теплого піску.

IMG_7299r

IMG_7994r IMG_5423r

IMG_7374r

IMG_8000r

Та серпень, а водночас і літо зрештою закінчуються, і разом з ними закінчються чарівні видива, що прийшли з іншої реальності. Настає час прощатися з цим чудовим сонячним світом і повертатися в дощові обійми рідного міста.

IMG_5676-Editr

Landscape view on Boka Kotor Bay, old town and mountains in Montenegro

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.