Спогади місяця #1: Січень

Останнім часом я дедалі рідше почала зазирати у власний блог, а написання нових статей постійно відкладала. Тож вирішила започаткувати маленьку традицію: робити невиликі підсумки минулого місяця, щоб закарбувати в пам’яті важливі деталі та водночас додати трохи життя цьому блогу.

IMG_0169

IMG_0539

Січень та Новий Рік зустріли нас патлатим снігом, що надав похмурому світу навколо чепурного святкового настрою. Короткі зимові дні хотілося проводити закутавшись в ковдру біля каміну з чашкою запашного чаю в руках та цікавою книжкою. А в інші дні навпаки було бажання прокидатися вдосвіта та спостерігати як сніг іскряться в сонячних променях на світанку.

IMG_0354

 

IMG_0978IMG_0982

 

Січень приніс багато затишку та тепла спілкування з рідними. Різдвяні свята, які наповнені сімейними традиціями, найбільш приємно проводити десь в селі. Клопіткі  приготування напередодні та спокійна радість різдвяного ранку зачаровують та вмить повертають в дитинство. І зимова казка одразу оживає в уяві.

IMG_0446

IMG_0515

IMG_0739

IMG_0763

IMG_0782

Січень не приніс багато нових подорожей, та це тільки допомогло шукати радості відкриттів в рідному місті. На зимові свята Львів ніби за помахом чарівної палички перетворюється на казкове місто, де на кожному кроці трапляються дива. Юрми людей вщент заповнюють центральні вулички і святкові вогні гріють на кожному кроці. А коли натовпи набридають, можна на дзвінкому трамвайчику тікати на околиці, які по-своєму зачаровують та відкривають безліч таємниць тим, хто наважиться потривожити їхній спокій.

IMG_0911

IMG_0152

IMG_0166

IMG_0157

Січень не був багатий на яскраві події, він був наповненим спокійним затишком, мріям та складанням планів на майбутнє. Він пройшов тихо і непомітно, залишивши по собі сріблясті снігові спогати і чемно поступився місцем Лютому.

IMG_1046

IMG_0866

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.