Ужгород в час цвітіння сакури

Іноді мені здається, що люди теж впадають в зимову сплячку. Адже варто лиш пригріти весняному сонечку, як вулиці і парки враз наповнюються натовпами людей, які невідь-де були всі холодні місяці (меланхолійно дрімали в теплих барлогах домівках, не інакше). А вже за перших погожих днів в них прокинувся поклик до пригод і дослідження нових місць – чи то неходжених досі стежин в сусідньому парку, чи то далеких незвіданих країн.

Навесні в Україні, мабуть, найпопулярнішим містом стає Ужгород, який на кілька тижнів перетворюється в квітучий ботанічний сад. Як і в далекій Японії, свято цвітіння сакури збирає безліч туристів, хоч практичні закарпатці частково перетворили його на свято поїдання шашлика і баноша.

Моя перша поїздка в Ужгород не була надто успішною – коли ми приїхали всі сакури вже відцвіли і нам вдалося знайти лише одненьку рожеву квітку на старому дереві (хоч та прогулянка травневим містом вдалася дуже приємною).

Тож наступного року я вже уважно спостерігала за новинами з сонячного Закарпаття і спланувала поїздку на сам розпал цвітіння японської вишні.

 

 

цвітіння магнолій є чи не більш вражаючим за сакури, але вони не так поширені і на час нашої поїздки вже відцвітали

 

мури Ужгородського замку

дощова набережна

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.