Майже вчасні підсумки року

Кінець грудня зазвичай є часом, коли всі роблять підсумки пройдешнього року і складають плани на майбутній. Та цьогоріч грудень так закрутився в калейдоскопі подій, що це відповідальне завдання все відкладалося до того примарного дня, коли буде вдосталь вільного часу. Його зрештою вдалося викроїти в сам розпал Різдвяних свят, коли корисно змусити себе робити ще щось, окрім як безперервно їсти 😀

IMG_1566r

IMG_9901к

Як це часто буває, багато планів так і не вдалося втілити в життя: деякі через брак часу, мотивації чи сили волі, а деякі через зміну поглядів і пріоритетів. Але також сталося багато незапланованих речей і вдалося здійснити задумані плани, які я сама не очікувала здійснити.

Так вийшло з невеликим минулорічним проектом в блозі – спогади місяця. Коли я трохи менше року тому опублікувала перший запис про січень, то сама й не сподівалася, що мені вистачить наполегливості робити схожі підсумки регулярно кожного місяця. Та згодом це стало мотивацією частіше брати з собою камеру і ловити в об’єктив особливі деталі повсякденного життя.

IMG_9350к IMG_6234-2

IMG_0472r

Ще однією не зовсім запланованою подією вийшла поїздка на півтори місяці в Чорногорію, де нарешті вдалося сповна оцінити всі переваги поєднання віддаленої роботи і життя біля моря. Про це тут згодом буде декілька статей (сподіваюся, швидше, ніж через рік після поїздки), які я вже навіть почала писати, а поки що є лише декілька фото.

IMG_4987-Edit-2туц

IMG_2982

IMG_5005r

Цього року було багато хвилюючих подій: перші публікації фотографій, нові міста і вершини, власна собака, за якою потрібно доглядати, приручити і відповідати, закінчення університету, люди з минулого, яких доля з іронічною посмішкою знову повертала в моє життя, нові технології, навчання і прагнення розвитку. Хоча найважливішими цього року були не обов’язково якісь незвичні події чи захоплюючі подорожі, а прості моменти, коли я бувало зупинялася в швидкому темпі щоденних клопотів і усвідомлювала раптово, якою саме ця мить є прекрасною і неповторною.

IMG_1429r

IMG_2013-2res

І наостанок дещо з планів на 2016 рік. Сподіваюся, висловивши їх отак публічно, вдасться більшість таки виконати. Одним з основних завдань на цей рік для мене буде знайти баланс між програмуванням і фотографуванням, щоб зрештою навчитися рівномірно розподіляти між ними час. Також хочу нарешті витяги свою англійську на рівень advanced, навчитися кататися на сноуборді, читати більше навчальної, наукової та бізнес літератури, якнайчастіше їздити в гори (і не лінуватися таки прокидатися на світанку) та, звісно, писати цікаві статті про це все в блозі.

IMG_7192-2r

IMG_5228-Edit-2r

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.