Про мене

12891103_1163131050371807_8680865103851493831_oЗавжди під час знайомств в різних компаніях найбільше не люблю тієї частини, коли потрібно розповідати щось про
себе. Ніколи не знаю, про що саме говорити. Потрібно розказувати якісь короткі біографічні дані? Чи можливо доречніше говорити про  хоббі та захоплення? Іноді хочеться розповідати про мрії та погляди на життя, але це, здається, взагалі не підходяща тема для першого знайомства.

В інтернеті простіше. Тут не потрібно оцінювати коло знайомих, в якому ти опинилася і зважати на їхній стиль життя. Тут ніхто не змушений тебе слухати і читати. Тому спокійно можна в розповіді про себе писати те, що спадає на думку чи те, що справді вважаєш важливим.  Навіть якщо виходить суцільний набір не пов’язаних між собою речень, це набагато краще виражає справжню твою сутність, ніж гарно структурована і продумана розповідь.

Це такий короткий вступ, а якщо конкретніше, то…

Я закохана в гори. Люблю пакувати рюкзак для походів і терпіти не можу його розпаковувати. Можу годинами говорити про фотографії і фотоапарати, навіть якщо ніхто навколо нічого не розуміє та й не дуже хоче. Коли хворію чи впадаю в депресію, перечитую Гаррі Поттера. Люблю залізниці і поїзди, особливо Мукачівську електричку. Стаю дратівлива, якщо мене довго не годувати чи не давати виспатися. Дуже люблю світанки. Сонячні і туманні, але не дощові. Мрію під Pink Floyd. Намагаюся робити те, чого боюся. Не люблю бездіяльність, тому потребую постійного руху. Хочу поїхати в Індію і привезти додому контрабандою слоненя. Збираю кольорові записники і поштові листівки з різних міст. Вболіваю за іспанську збірну, але найбільше люблю німецьких фанів. Постійно знаходжуся в пошуку рівноваги між собою та зовнішнім світом. Не вмію в потрібний момент говорити правильні слова, прощатися і писати закінчення до творів.

P.S. Маєте якісь запитання чи просто бажання поспілкуватися? Пишіть мені в соцмережах: Facebook або Google+ .
Або Follow my blog with Bloglovin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.